Obrazek

Stało się, trzeba się rozstać, jest trochę za mala...

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
U-47
Posty: 106
Rejestracja: 20 gru 2016, 17:50
Multipla: Mk1 1.6 PB Yaris Verso 1.3VVTi
Lokalizacja: Poznań
x 2

Stało się, trzeba się rozstać, jest trochę za mala...

#1 Post autor: U-47 » 8 lut 2022, 10:33

Dzień Dobry, dziś będę robił najaktualniejsze zdjęcia, fotografie z ostatnich 2 lat są w linku na dole strony. Foto nie zawiera niestety przytarcia z prawej strony (dziś uzupełnię). Napisałem sobie już treść ogłoszenia i pomyślałem, a co tam, może ktoś tu jeszcze zagląda :-)

5.499,- PLN

Sprzedam Fiata Multipla 1.6i 103 KM w świetnym stanie wizualnym i technicznym. 235 tys. Przebiegu. Przed chwilą przejrzałem OLXa oraz OTOMOTO i faktycznie, dużo ich nie zostało.
Nietuzinkowy design 😊, 6 pełnowymiarowych miejsc siedzących, 400 litrów bagażnika, 2002 rok, zakupiony w polskim salonie (na ul. Wojciechowskiego w Poznaniu). 1 właściciel sprzedał go mnie w 2018 roku przy przebiegu 195 tysięcy. Po nim została cała dokumentacja serwisowa (dobre 10 cm dokumentów). Do 2018 roku auto garażowane.
Wyposażenie: przednie szyby elektryczne, lusterka elektryczne, klimatyzacja manualna (działa), spryskiwacze reflektorów, ABS, HAK (wbity w dowód), fotel kierowcy z regulacją elektryczną (działa). Żeby uniknąć zbyt długich opisów – wszystko w nim działa 😊
Co zostało zrobione w ciągu ostatnich 3 lat:
• remont podłogi i błotników – mimo garażowania ruda dopadła Mulcie od spodu – problem wyeliminowany (patrz zdjęcia)
• instalacja LPG STAG (2.600 w 2019 roku), zbiornik w kole, korek wstydu pod klapką
• wymiana amortyzatorów z tyłu
• nowe sprężyny z tyłu + włożone gumy wzmacniające
• wymiana bębnów z tyłu + linki od ręcznego
• pompa paliwa
• tarcze przód, klocki
• końcówki drążków, gumy (przednie zawieszenie)
• przy 198 tysiącach pękł zawór wydechowy na 3 cylindrze – zjechała głowica, wymiana wszystkich zaworów, przy okazji wjechały nowe pierścienie i rozrząd – generalnie mały remoncik z tego wyszedł (teraz leje syntetyk i nic nie ubywa 😊 )
• remont skrzyni biegów (szumiała strasznie) i przy okazji fabryczne sprzęgło zostało zastąpione produktem LUKa (troszkę na zapas żeby nie rozbierać za chwilę wszystkiego ponownie)
• nowa cewka, regeneracja rozrusznika, alternatora, dmuchawy wewnętrznej
• nowy termostat
• nowa stacyjka, dołożony pilot centralnego
• przyciemnione szyby, przednie żarówki H7 LED
• Nowe (polskie) opony wielosezonowe na oryginalnych Multiplowych felgach (mają 2 lata teraz)
• Oryginalne (używane) relingi dachowe
• Itd…

Cena adekwatna do stanu technicznego, auto nie jest nowe ale nic nie ukrywam, wnętrze jest w stanie dobrym, wszystko działa i nie jest pourywane, ale upływ czasu widać; w razie czego proszę pytać, opuszczam 500 zł na start ponieważ miałem miesiąc temu niewielką szkodę parkingową (foto), kierunkowskaz już kupiłem. Przegląd na rok, oc + asisstanse płace w ratach miesięcznych. Żartownisiom dziękuje 😊, nie, nie oddam za trójkę 😊, nie zamieniam się, kupiłem już młodszą C8mkę i teraz cała rodzina ze zwierzętami mieści się bez problemu.

Dla zdecydowanych klientów dokładam maty wygłuszające (2 warstwy, nowe, oryginalnie zapakowane, razem z akcesoriami do montażu – wartość 900 pln, starczy na całe auto łącznie z sufitem), ja już nie zdążyłem Jej wygłuszyć.

Jeżeli nie odbieram, proszę pisać, oddzwaniam.

Zdjęcia Multipla
0 x

waszseb
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2022, 20:08
Multipla: 1,6 benzyna 2004

Re: Stało się, trzeba się rozstać, jest trochę za mala...

#2 Post autor: waszseb » 28 maja 2022, 20:23

Czy jeszcze aktualne ? :)
0 x

Awatar użytkownika
alpitlum
Klubowicz
Posty: 1058
Rejestracja: 3 lis 2014, 21:17
Multipla: 2.4Vis..... Benzyn Gaz . 1999
Gadu-Gadu: 2191881
Komunikator Tlen: trabi1100@interia.pl
Skype: marylka2208
Lokalizacja: Łódź
x 66

Re: Stało się, trzeba się rozstać, jest trochę za mala...

#3 Post autor: alpitlum » 29 maja 2022, 19:26

Prv co do ceny
0 x
pomoc telefoniczna, kawa, herbata, dostęp do Internetu tel. M - 500 603 317,

ODPOWIEDZ