Obrazek

Problem z fotelem

Wiadomość
Autor
Markoss
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 14:35
Multipla: 1.9 JTD, 115KM, 2005

Problem z fotelem

#1 Post autor: Markoss » 20 sie 2020, 14:37

Cześć mam problem z fotelem pasażera. Przewoziłem ostatnio sporo i przesunąłęm fotel pasażera maksymalnie do przodu żeby zrobić z tyłu jak najwięcej miejsca. Przeprowadzka się skończyła, ale niestety fotel został z przodu. Nie potrafię go cofnąć. Ani siłą, ani sposobem - nie drgnie nawet. To dość kłopotliwe bo w przyszłym tygodniu mieliśmy jechać na wakacje, a tymczasem żona nie ma jak wsiąść do samochodu. Jakieś rady co mogę zrobić?
0 x

Awatar użytkownika
Marek_B
Posty: 934
Rejestracja: 24 cze 2011, 20:20
Multipla: 1,6 rok 2007
Lokalizacja: Bytom
x 42

Re: Problem z fotelem

#2 Post autor: Marek_B » 21 sie 2020, 22:06

Tak na odległość to ciężko powiedzieć co się zablokowało; radziłbym przyjrzeć się jak działa mechanizm blokady fotela w dobrym fotelu kierowcy. Drążek za który chwytamy przesuwając fotel działą na dźwignie blokujące po obu stronach suwadła fotela - myslę że tam coś się zablokowało, przyjrzyj sie od spodu fotela i porównaj dobry z zepsutym może coś wywnioskujesz. Możliwe też ze zablokowało się suwadło, wtedy bez wyjęcia fotela ciężko coś naprawić.
Tu masz też pokazane jak to wygląda od spodu https://www.multiplaklub.pl/forum/viewt ... =37&t=5049.
0 x

cmbu2
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2022, 14:16
Multipla: 1.9

Re: Problem z fotelem

#3 Post autor: cmbu2 » 14 kwie 2022, 14:41

Witam, czy autorowi posta udało się coś zrobić z tym fotelem? Mam podobny problem i za chiny ludowe nie wiem, jak do niego podejść.
0 x

ODPOWIEDZ