Obrazek

Edycja w ankietach i postach.

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Edycja w ankietach i postach.

#1 Post autor: WojoChoj » 30 lip 2013, 22:08

Podobno można edytować własne wpisy w ankietach, fakt, ale tylko jeśli chodzi o zmianę daty, liczby osób, lub coś w tym stylu. Mi chodzi oto, aby można było nie tylko się zapisać, ale także wypisać się, bo coś się zmieniło i nie chcę być już w ankiecie!
Po zatem edycja swoich postów też jest tylko przez krótki czas a według mnie to są wpisy wykonane przeze mnie i powinienem mieć do nich całkowite prawo do edycji z usunięciem włącznie.
Była gdzieś mowa o usuwaniu postów: między innymi padły tam słowa "bo będą dziury"
Dziurami w wątkach powinni zajmować się administratorzy aby ich nie było.
To nie gazeta, że raz napisane, czy telewizja bo jest nagrane. Zresztą zawsze można napisać sprostowanie lub wypowiedzieć się ponownie ze sprostowaniem.
To tylko forum i na dodatek w internecie w niemal zamkniętym towarzyskim gronie.
Więc dlatego proszę o możliwość całkowitej edycji wraz z usunięciem włącznie własnych wpisów.
0 x

Awatar użytkownika
Grze$ku
Admin
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2009, 01:34
Multipla: JTD, 105 KM, 1999
Skype: wojnarowscy
Lokalizacja: Przemyśl
x 4

Re: Edycja w ankietach i postach.

#2 Post autor: Grze$ku » 30 lip 2013, 23:26

Jeżeli chodzi o możliwość usunięcia głosu z ankiety to niestety nie ma takiej technicznej możliwości. W skrypcie, z którego korzystamy można wybrać opcję "Zezwól użytkownikom na zmianę ich odpowiedzi" ale nie ma opcji "Zezwól na usuwanie odpowiedzi".

Limit czasu na edycję własnych postów jest ustawiony na 720 godzin czyli 5 dni. Limit ten został ustawiony z pełnym rozmysłem. Zdarzały się wypadki, gdy użytkownik forum, który zamieścił wiele ciekawych opisów i brał aktywny udział w różnych dyskusjach w chwili zdenerwowania po wypowiedzi innego forumowicza usuwał treść wszystkich swoich postów. Później po ochłonięciu być może tego żałował, ale niestety nie da się w prosty sposób odzyskać oryginalnej treści wiadomości. Wydaje mi się, że 5 dni na edycję własnego postu w zupełności wystarczy, a jeżeli istnieje uzasadniona potrzeba zmiany wcześniejszej wiadomości można zgłosić się z taką prośbą do admina.
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Edycja w ankietach i postach.

#3 Post autor: wojtus » 31 lip 2013, 08:17

Wstawiłem opcję rezygnacji z udziału w zlocie. Nic lepszego nie przyszło mi do głowy. Mam nadzieję że to chociaż częściowo zadowoli WojoChoja, niestety nie ma możliwości usunięcia z ankiety a przebudowa skryptu ankiety to jak stawianie wieżowca bo zburzeniu.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Re: Edycja w ankietach i postach.

#4 Post autor: WojoChoj » 1 sie 2013, 00:45

wojtus pisze:Wstawiłem opcję rezygnacji z udziału w zlocie. Nic lepszego nie przyszło mi do głowy. Mam nadzieję że to chociaż częściowo zadowoli WojoChoja.
No DZIĘKI !!! za taką możliwość i oby we wszystkich ankietach taka pozycja była, ale akurat nie chodziło mi o zlot na Kaszubach, bo mam zamiar na ten 1 dzień przyjechać, jak zaznaczyłem w ankiecie, lecz po takich przypuszczeniach "wojtusa" BEZ URAZY, to może będę tylko kulą u nogi. Zresztą czemu to ja się tłumaczę? Napisałem ten wątek, gdyż uważam iż takie możliwości w ankietach powinny być i nie miałem na myśli Kaszub czy Pomorza, lecz ogólnie wszystkie ankiety o uczestnictwie gdziekolwiek. No ale jak jest taka reakcja, to może trzeba się nad niektórymi wypowiedziami czy przemyśleniami zastanowić. Fakt trochę to dziwnie a i może groźnie wszystko zabrzmiało, lecz nie miałem nic złego na myśli pisząc o rezygnacjach i usuwaniach. To po prostu takie moje sugestie co do ankiet i edycji postów i to tyle w tym temacie z mojej strony, no ale .......... .
Grze$ku pisze:Jeżeli chodzi o możliwość usunięcia głosu z ankiety to niestety nie ma takiej technicznej możliwości. W skrypcie, z którego korzystamy można wybrać opcję "Zezwól użytkownikom na zmianę ich odpowiedzi" ale nie ma opcji "Zezwól na usuwanie odpowiedzi".

Limit czasu na edycję własnych postów jest ustawiony na 720 godzin czyli 5 dni. Limit ten został ustawiony z pełnym rozmysłem.
Dzięki za wyjaśnienie, ale można by w przyszłości o takich możliwościach w ankietach pomyśleć. POZDRAWIAM.


P.S. Wojtek, szybko tu piszesz, ale akurat w tym wątku troszkę przesadziłeś. Najpierw dowiedz się o co chodzi a potem pisz! Pozdrawiam całą ekipę wojtusa.
JEST OK.
0 x

Awatar użytkownika
wojtus
Posty: 1892
Rejestracja: 1 sie 2012, 13:43
Multipla: 1.6 16V, 103KM, 1999, benz-gaz
Gadu-Gadu: 6164368
Lokalizacja: Nowe, kuj-pom

Re: Edycja w ankietach i postach.

#5 Post autor: wojtus » 1 sie 2013, 12:51

Wojtek ja zrozumiałem że chcesz się wypisać z ankiety bo coś ci wyszło, to zrozumiałe że nie zawsze mam się układa jak byśmy chcieli. Nawet nie zapytałem dlaczego bo to nie moja sprawa. Wyjaśniłem co mogę zrobić i czego się nie da. Jak mogłeś pomyśleć że ktoś nie chce cię na zlocie. Źle zrozumiałem twoje słowa i ty też źle zrozumiałeś moje.
0 x
Obrazek
Nie znalazłeś czegoś na forum? Tu jest odpowiedź
Potrzebujesz pomocy a jesteś w mojej okolicy, pomogę ile będę mógł:tel.: 504 069 776
Nie doradzam bo się nie znam, jedynie opisuję co mi się przydarzyło.

Awatar użytkownika
WojoChoj
Posty: 675
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:02
Multipla: Była Mk1 1.6 Gaz
Lokalizacja: GCH - Pomorskie
x 1

Re: Edycja w ankietach i postach.

#6 Post autor: WojoChoj » 1 sie 2013, 21:28

No i wszystko się wyjaśniło i jest DOBRZE.Obrazek
ObrazekPA PA buziaki dwa.
0 x

ODPOWIEDZ