Obrazek

Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

Wiadomość
Autor
VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#11 Post autor: VoldemortPL » 11 lut 2020, 18:19

Paarys pisze:
11 lut 2020, 18:15
Z tego wpisu wynika, że w desperacji chłopie jesteś i jeszcze chwila, a możesz nie wytrzymać tej sytuacji, i choć nie że zdecydujesz się na wyprowadzkę, to ogłosisz chęć pożegnania się z Multiplą... Ech... Trzeba jakoś pomóc...
A powiem Ci jeszcze, że w Lublinie i okolicach jest sporo Multipli, ale pomimo zaczepek, to mamy takie pustkowie jak Ty w Rzeszowie...
Nie no porzucić nie porzucę Mućki, co i rusz słyszę że to drobiazg musi być jakiś... tylko znaleźć kogoś kto naprawia, a nie tylko ma warsztat i "panie ja tylko nowe robię bo tu mi komp pokaże i to wymienię, a jak takie to se szukaj że bo tu jest na kilometr ze dwudziestu mechaników"... i każdy mówi to samo...
0 x
Voldi

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#12 Post autor: samul2 » 12 lut 2020, 16:12

Nie wiedziałem, że do Multipli potrzebny jest specjalny "szpec", brzmi jak kosmiczna technologia. Z drugiej strony w Twoich okolicach mechanicy wychowani są na wszelkiej maści TDI-kach, folcwagenach, ałdi itp, bo swego czasu tam nic innego nie jeździło ;)
0 x

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#13 Post autor: VoldemortPL » 12 lut 2020, 16:29

samul2 pisze:
12 lut 2020, 16:12
Nie wiedziałem, że do Multipli potrzebny jest specjalny "szpec", brzmi jak kosmiczna technologia. Z drugiej strony w Twoich okolicach mechanicy wychowani są na wszelkiej maści TDI-kach, folcwagenach, ałdi itp, bo swego czasu tam nic innego nie jeździło ;)
Jak tak sobie posłuchałem tego co mówią jak dzwonię od zakładu do zakładu to się czuję jakbym naprawdę ufokiem był 🤣 co do passato golfo audi podobnych to masz rację. Jest tego tu aż za dużo. Najlepsze jest to że miałem iść do mechanika który sam jeździ audi 80tką z początku lat 90tych ale stwierdził że staroci nie robi bo mu się nie chce. Dziś wziął ktoś mućkę do roboty w końcu jutro będę wiedział na czym stoję. Jak uratuje będzie super, jeśli nie... Będzie gorzej.
0 x
Voldi

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#14 Post autor: VoldemortPL » 12 lut 2020, 19:28

Ok dziś było u mnie dwóch młodych chłopaków. Rano wzięli, wieczorem odstawili pod dom Mućkę. Uratowana. Poprzedni właściciel reperował na własną rękę i zrobił to tak, że, tu cytat "poupiertalał co się dało a reszta to drutoza, więc nie miało prawa działać" wymiana regulatora na pompie ciśnienia paliwa, węże, uszczelki ba nawet śruby mocujące musieli dać nowe (regulator używany dali) koszt z robotą 380zł. Chyba znalazłem mechanika dla mojej Muci :)
0 x
Voldi

Awatar użytkownika
samul2
Klubowicz
Posty: 2852
Rejestracja: 21 gru 2009, 10:40
Multipla: M-JET 1,9/16v oraz BUSSO V6
Lokalizacja: ŁÓDŹ
x 232

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#15 Post autor: samul2 » 12 lut 2020, 20:02

No popatrz, nie potrzeba było wzywać techników z NASA. Znając stare JTD wiedziałem, że to będzie pierdoła ;) Jedyny minus to cena wymiany używanego regulatora ciśnienia :shock:
0 x

VoldemortPL
Posty: 49
Rejestracja: 22 sty 2020, 21:58
Multipla: 1.9JTD, 105KM, 1999r
x 5

Re: Szukam szpeca od Mućki Rzeszów

#16 Post autor: VoldemortPL » 12 lut 2020, 21:11

samul2 pisze:
12 lut 2020, 20:02
No popatrz, nie potrzeba było wzywać techników z NASA. Znając stare JTD wiedziałem, że to będzie pierdoła ;) Jedyny minus to cena wymiany używanego regulatora ciśnienia :shock:
To i tak nic w porównaniu z innymi co mi krzyczeli o generalce dla tego silnika ;D
Cena którą podałem jest z przyjazdem z kompem wieczorem, diagnoza, dziś rano zabrali spod chaty i oddali pod chate na koniec ;) serwis door to door :)
Jestem szczęśliwy bo serce się krajało jak ona taka chorutka stała tam na dworze i nie mogła sobie pochasać po drogach ;) p.s. do Ciebie i tak bym się odezwał koło wiosny jeśli mogę, podjechałbym może bo kilka mankamentów mam jeszcze na oku w niej ;) a słyszałem że jesteś najlepszym doktorkiem od Muciek :)
0 x
Voldi

ODPOWIEDZ