ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE (DODASZ KOMENTARZ) - PRZECZYTAJ!

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Darraz
Zarząd
Posty: 5454
Rejestracja: 21 gru 2009, 14:56
Multipla: BYŁA
Lokalizacja: POZNAŃ
x 105

ZANIM ZAMIEŚCISZ OGŁOSZENIE (DODASZ KOMENTARZ) - PRZECZYTAJ!

#1 Post autor: Darraz » 28 sie 2010, 18:55

1.W tym dziale umieszczać można wyłącznie ogłoszenia sprzedaży samochodu FIAT MULTIPLA

2. Prosimy nie zamieszczać jedynie linków do ogłoszeń na serwisach motoryzacyjnych. Tutaj opisz stan auta i jego historię.

3. Szczególny nacisk kładziemy na szczegółowy opis stanu technicznego sprzedawanego pojazdu
Wiadomo, że pojazdy używane mają to do siebie, że zazwyczaj posiadają większe lub mniejsze mankamenty i kupujący mają tego świadomość. Dlatego wszystkie nawet drobne usterki należy wymienić i jeżeli to możliwe udokumentować na fotografiach (chociażby popękane elementy plastikowe, wgniecenia czy odpryski lakieru na nadwoziu, niesprawnej klimatyzacji na fotkach dokumentować nie trzeba ;)). Szczegółowe fotki pozwolą na dokładniejsze zapoznanie się kupującego z pojazdem. Zachęcam również do sfilmowania tego jak auto odpala i jak pracuje silnik - bardzo łatwo jest umieścić w poście film, który uprzednio wrzucamy na youtube lub link do pliku video zamieszczonego np. na serwisie przeklej.pl.
Uwaga: Podaj w opisie także numer nadwozia (VIN) sprzedawanego samochodu !
Pamiętaj - im więcej podasz danych tym bardziej wiarygodne będzie Twoje ogłoszenie i dzięki temu szybciej znajdziesz kupca.

4. Jeżeli opis stanu technicznego jest zgodny z faktycznym - podaj dane kontaktowe: imię i nazwisko (nie masz się czego wstydzić), telefon oraz miejsce postoju pojazdu.

5. Zamieszczając tu ogłoszenie musisz mieć świadomość, że Twój samochód może zainteresować klubowiczów i mogą z ciekawości chcieć obejrzeć oferowane przez Ciebie auto. Jeżeli potwierdzą swoim postem stan techniczny pojazdu - możesz liczyć na to, że pomoże ci to w sprzedaży auta. Jeżeli ukryłeś wady sprzedawanej Multipli... lepiej tego nie rób, lub nie umieszczaj w takim wypadku tutaj swojego ogłoszenia.

Do użytkowników forum, którym zdarzy się zaopiniować ogłoszenie sprzedaży samochodu: skupiamy się na weryfikacji stanu technicznego pojazdu, wymieniając w poście zalety jak i wady auta, które nie zostały umieszczone w ogłoszeniu. Można również zrobić swoją dokumentację zdjęciową.
W żadnym wypadku nie komentujemy ogłoszeniodawcy, nie wyrażamy emocji czy swoich subiektywnych odczuć dotyczących pojazdu. Interesuje nas tylko pojazd pojazd a ocenę końcową pozostawmy osobom zainteresowanym kupnem.
0 x
tel. 691 780 705

Zablokowany