KONKURS FOTOGRAFICZNY "WAKACJE Z MULTIPLĄ"

tutaj można pisać o wszystkim
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wojmak
Zarząd
Posty: 687
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 67

KONKURS FOTOGRAFICZNY "WAKACJE Z MULTIPLĄ"

#1 Post autor: wojmak » 24 cze 2021, 13:25

WAKACJE Z MULTIPLĄ - IX EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Jak co roku od kilku lat ogłaszamy konkurs fotograficzny "Wakacje z Multiplą". Multipla na fotografii być musi, ale czy trochę, czy bardziej - zależy od Was. Najważniejsze, żeby zrobić takie zdjęcie, które będzie ładniejsze, ciekawsze lub najzwyczajniej inne niż wszystkie. Ci, którzy nie posiadają Multipli a są Klubowiczami na zdjęciach umieszczają również swoje auta.
Fotografie, które wykonacie na tegorocznych wakacjach przesyłajcie do końca września 2021 r. włącznie na adres: klubfiatamultipla@gmail.com tytułując wiadomość "KONKURS 2021"
Jedyna zmiana jaka jest w tym roku to taka, że wysyłamy jedno zdjęcie nie trzy, ponieważ do tej pory był dokonywany wybór zdjęcia konkursowego przez Zarząd pięcioosobowy. Teraz jest trzyosobowy i głosowanie byłoby mało sprawiedliwe.

Regulamin konkursu:

1. Każdy uczestnik konkursu przesyła 1 zdjęcie wykonane w roku 2021.
2. Najlepiej przysyłać zdjęcia w oryginalnym rozmiarze. Fotka ma być "premierowa" czyli nigdzie dotąd nie publikowania na forum czy w linku do zdjęć "zlotowych" w albumach internetowych. Nie wolno przysyłać zdjęć skopiowanych z internetu ani wykorzystywać innych zdjęć, w których jesteśmy posiadaniu a nie mamy zgody na ich wykorzystanie.
3. Ingerencja komputerowa dopuszczalna jest jedynie w zakresie działań odpowiadających zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru, wypalaniu, poszerzeniu tonalności, wyostrzeniu, redukcji szumu. Wszelkie inne zmiany, opracowania, fotomontaż są niedopuszczalne.
4. Fotki proszę przesyłać na adres klubfiatamultipla@gmail.com w temacie wpisać "KONKURS 2021", w treści wystarczy podać swój nick (jeżeli się jest użytkownikiem forum) lub imię i nazwisko - jeżeli nie masz konta na forum.
5. Konkurs trwa do końca września 2021r, Zdjęcia przysłane po tym terminie nie będą uwzględniane w konkursie.
Termin zgłaszania wykonanych zdjęć określony zostaje na dzień 30.09.2021 godz. 24.00.
Zdjęcia do konkursu oraz ankieta do głosowania pojawią się na Forum Klubu do dnia 10.10.2021r.
Głosowanie na najładniejsze zdjęcia przez Klubowiczów w terminie od 11.10.2020 do 31.10.2021 do godz. 24.00. Po tym terminie ankieta zostanie zamknięta. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do 10.11.2021r.
6. Regulamin sposobu wyłaniania zwycięzców konkursu zostanie opublikowany w dniu kolejnym po upływie terminu przesyłania zdjęć.
7. Zwycięzcą zostaje osoba, która zdobędzie największe uznanie wśród głosujących. Niezależnie od rangi zwycięzcy na forum zostaną przyznane trzy nagrody główne - dla najlepszego "klubowicza" (pomarańczowy nick) i najlepszego użytkownika forum (niebieski nick). Do grupy użytkowników forum dołączamy też uczestników, którzy polubili nasz profil na Facebooku.
8. Nagroda dla "klubowicza" przysługuje klubowiczowi, który w chwili ogłoszenia wyników konkursu ma opłacone co najmniej dwie tegoroczne składki.
9. Nagrody przewidziane dla zwycięzców będą tak jak w latach poprzednich coś do samochodu.
Wartość nagród:
dla Klubowiczów:
- pierwsza – 200,00 zł,
- druga – 150,00 zł,
- trzecia – 100,00 zł,
dla nie będących Klubowiczem:
- jedna nagroda – 50,00 zł.
Zwycięzca sam wybiera sobie nagrodę i przekazuje informację do Zarządu. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców konkursu za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem.
9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac przez Klub.
ZABIERAJCIE WIĘC NA WAKACJE SWOJE MNIEJ LUB BARDZIEJ PROFESJONALNE APARATY FOTOGRAFICZNE, LUB CHOĆBY SMARTFONY I POLUJCIE NA JAKIŚ UDANY KADR
0 x

Awatar użytkownika
wojmak
Zarząd
Posty: 687
Rejestracja: 17 lut 2015, 18:01
Multipla: 1.6 103 km 1999
Skype: wojmak8_1
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
x 67

Re: KONKURS FOTOGRAFICZNY "WAKACJE Z MULTIPLĄ"

#2 Post autor: wojmak » 4 paź 2021, 18:07

Z dniem dzisiejszym zamykamy możliwość przysyłania zdjęć na konkurs fotograficzny. Z przykrością zauważamy, że chętnych do wzięcia udziału w konkursie jest z roku na rok mniej, nie wiemy dlaczego tak się dzieje, ale się dzieje. W niedługim czasie na forum pojawi się ankieta i zdjęcia nadesłane przez kolegów i koleżanki na konkurs i jak co rok poprosimy o głosowanie. Pozdrawiamy Zarząd.
ps. zdjęcia nadesłane po terminie nie wezmą udziału konkursie.
0 x

ODPOWIEDZ