15 ZLOT – Wdzydze Kiszewskie


15 zlot Fiatów Multipla odbył się w dniach 17-19.10.2014 r. (podobnie jak jesienią roku 2013) na Kaszubach we Wdzydzach Kiszewskich. To ostatni ogólnopolski zlot zorganizowany jesienią – po nim nastąpiła przerwa – postanowiono organizować jeden zlot w roku. Być może formuła dwóch zlotów w ciągu roku jeszcze wróci?

Głównym sprawcą tego zlotu został WOJTUS. Sporo do atrakcyjności zlotu wniósł GLINA4332. Główną atrakcją była wizyta ekip w Szymbarku.

Wojtek po zlocie napisał a forum:

To teraz okiem organizatora. Zaczeło sie tak że wygrałem wśród całej masy propozycji organizacji zlotu. Dlaczego wybrano Wdzydze nie wiem, może dlatego że powiedziałem że spuszczać się przy robocie nie będę. Co mi tam. Kilka listów napisałem do ewentualnych sponsorów i tradycyjnie zostałem olany. Nic dziwnego chyba. W związku z tym postanowiłem że nie będzie konkursów dla dorosłych ale integracja. Miało być ognisko i wielkie chlanie. Ani jedno ani drugie nie wyszło. Było zimno więc z ogniska nici a nachlać nikt się nie chciał i wszyscy fason trzymali. A więc kolejna porażka. Jak to mówią głupi ma zawsze szczęście. A szczęścia ze zlotem miałem tyle że właściwie to nie ja go zrobiłem. Kociewie zadzwonił kiedyś z pytaniem czy zrobić coś dla dzieciaków, no i zrobił. DJ Glina innym razem zadzwonił i zapytał czy może sobie pograć. No będę chłopu bronił, zwłaszcza że gliniarz i nie wiadomo jaka by zemsta za odmowę była. No i se myślę zrobię jakąś wycieczkę, kilka identyfikatorów i mam zlot zrobiony. No ale że multiplowicze zazwyczaj chętni do pomocy są, więc identyfikatory zaprojektował miszczu77 a wydrukował i zalaminował szajka. Kociewie machnął mi projekt smyczy i komplet gotowy. Pozostało kilka telefonów do Szymbarka, który w mojej opinii był największą porażką organizacyjną( nie tak się umawiałem) i zlot gotowy. Co prawda soboty się obawiałem bo nie wiedziałem na co stać klubowego gliniarza. Myślę sobie gościu pogra, ludzie się pochleją, dzieciaki mam załatwione i moment niedziela. Jak się okazało obawy moje szybko prysły a niedziela pojawiła się zdecydowanie za szybko. Na tym instrukcję organizowania zlotu na leniwca kończę. jeszcze raz wszystkim przybyłym oraz wszystkim pomocnikom dziękuję. Dla mnie było super, chociaż to opinia subiektywna. Mam nadzieję że jeszcze kilku osobom się podobało. Poniżej kilka fotek.

(zdjęcia ekipy Żabcia 68)

Wrażenia uczestników opisane na forum (i linki do relacji fotograficznych):

http://multiplaklub.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=3401&start=78

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *