6 ZLOT – Swolszewice Małe („Borki”)


25-27.06.2010 r – ośrodek „Borki” nad Zalewem Sulejowskim ugościł Fiaty Multipla poraz trzeci. Odnotowano spory wzrost frekwencji. Relacja która została napisana zaraz po zlocie brzmiała następująco:

Stało się. VI Zlot użytkowników Fiata Multipla jest już za nami. Odbył się on tradycyjnie w Swolszewicach Małych (ośrodek „Borki” nad nad Zalewem Sulejowskim) w dniach 25-27 czerwca 2010. Tym razem możemy powiedzieć śmiało, że był to największy złot! W ośrodku stawiło się 41 samochodów marki Fiat Multipla, w tym jedna Multipla z Czech (Pozdrowienia dlaVendy i Martiny!). Możemy więc powiedzieć ze był to zlot z akcentem międzynarodowym!

Nietrudno policzyć ile osób się stawiło, ponieważ średnio w Multipli jechało 3-4 osoby, najmłodszy jeszcze w brzuchu, ale nie brakowało uczestników mających od kilku miesięcy do … 🙂
Miło było spotkać znajome twarze, no i nie mniej ciekawie było poznać wszystkie nowe ekipy. Cieszymy się że nasza Rodzina ciągle się powiększa.
 Tym razem byliśmy bardziej zorganizowani – klubowe koszulki, flagi i naklejki na samochodach… zrobiło spore zamieszanie. Od ostatniego zlotu działa nasza nowa strona www oraz forum internetowe, które znacznie ułatwiają kontakt i rozpowszechnienie informacji o nas. Widać to było chociaż po zorganizowanych wyjazdach grupowych w kierunku Borek z różnych części Polski, w tym tej najliczniejszej ze Śląska.
 Tradycyjnie odbyło się wspólne zwiedzanie (Bunkier w Koniewce, służący w czasie II wojny światowej jako zabezpieczenie przed atakiem lotniczym pociągów specjalnych, które pełniły funkcje ruchomych ośrodków dowodzenia) oraz Ośrodek hodowli żubrów w Smardzewicach (okolice piękne pełne jagód i poziomek!). Wspólne zabawy z nagrodami dla dzieci oraz wieczorne ognisko z ulubionymi sprawdzonymi potrawami 🙂 .
6 Zlot Fiata Multipla był pierwszym, z którego relacje i wrażenia uczestników opisywano już na nowym – klubowym forum w poniższym wątku:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *