JAK ZOSTAĆ PEŁNOPRAWNYM CZŁONKIEM KLUBU? 2


Jeżeli jesteś właścicielem lub fanem Fiata Multipla, podoba ci się idea klubu, interesują Cię zloty, spotkania i chcesz aktywnie uczestniczyć w „życiu” naszego forum możesz wstąpić do naszego klubu!

Zalecane jest, byś przed zadeklarowaniem chęci przystąpienia w nasze szeregi spotkał się choć raz z nami podczas zlotu krajowego czy spotkania w regionie. Jeżeli jednak jest to ciężkie do zrealizowania (ze względu na odległość między Twoim miejscem zamieszkania a miejscem organizacji zlotu czy spotkania) – loguj się na forum, bądź „na bieżąco” z tematami na nim poruszanymi, pokaż swoją maszynę w dziale „Multiple klubowiczów” a może sam postaraj się o małe spotkanie w swoim regionie. Pomożemy je zorganizować.
Twoją deklarację przystąpienia do Klubu (zgłoś ją najlepiej na PW forum jednemu z członków zarządu) rozpatrzy zarząd. Przeczytaj wszelkie regulaminy klubowe – głownie statut oraz regulamin forum.

Sposób przyjmowania nowych członków klubu oraz to w jaki sposób opłacić prawidłowo składkę jest opisany w uchwale 15/10/2011.

Po wydaniu pozytywnej opinii należy opłacić składkę członkowską za bieżący okres (kwartał) lub wyższą (np. cały rok z góry, jeżeli nie jest to znaczącym obciążeniem).
Opłata składki jest potwierdzeniem chęci przystąpienia do Klubu Fiata Multipla. Mówi o tym §14 statutu klubu:

„Przyjęcia w poczet Członków Zwyczajnych Klubu dokonuje Zarząd w drodze uchwały po złożeniu, przez kandydata na członka, deklaracji przystąpienia do Klubu – wyrażającej się w opłaceniu klubowej składki rocznej (opłacane kwartalnie). Tym samym kandydat zobowiązuje się do przestrzegania statutu, obowiązujących regulaminów, uchwał władz Klubu oraz do działania na rzecz Klubu.”

Nowy członek klubu otrzymuje legitymację klubową – posiada wszelkie prawa i przywileje „klubowicza”, ale musi przestrzegać również wszelkich klubowych zasad i regulaminów. Działania na szkodę klubu będą skutkowały usunięciem takiej osoby. Mówi o tym punkt 4 i 5 §27:

4. Skreślenia z listy członków przez Zarząd na skutek niepłacenia składek.
5. Z chwilą wykluczenia członka uchwałą Zarządu za nieprzestrzeganie przez członka postanowień statutu, obowiązujących regulaminów, rozporządzeń i uchwał władz Klubu lub działania na jego szkodę.”

Ponowne przyjęcie do klubu osoby raz wykluczonej możliwe jest tylko jednokrotnie i tylko w przypadku, kiedy powodem wykluczenia było niepłacenie składek.

Składka roczna wynosi 200zł (50zł na kwartał). Pieniądze wpłacane na konto Klubu przeznaczane są głównie na bieżącą działalność, opłaty związane z utrzymaniem strony, dużą ich część przeznaczamy na zloty. Mamy też nadzieję, że przy stabilnej klubowej kasie możliwe będzie sfinansowanie gadżetów czy zorganizowanie ulg czy „gratisów” dla klubowiczów  regularnie płacących składki. Przypominamy, że załoga członka klubu nie opłaca „wpisowego” na zlocie (które wynosi w tej chwili 100 zł dla tych, którzy nie są członkami klubu a przyjeżdżają po raz pierwszy, i 200 gdy przyjeżdżają po raz kolejny).


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy do “JAK ZOSTAĆ PEŁNOPRAWNYM CZŁONKIEM KLUBU?

  • Zaba59

    Obecnie mam Multiple II 1.6 pare lat temu mialem tą ładniejsza to chyba świadczy ze jestem gorącym wielbicielem tego uroczego autka ,Ja osobiście nazywam je ŻABCIA .Nie kupiłem jej ze względu na rodzinę bo juz wszyscy poszli w świat tylko ze względu na urodę, wygodę oraz prostotę, gdyż wiekszosc napraw ogarniam sam Wszystkich wielbicieli tego autka serdecznie pozdrawiam.