„Wakacje z Multiplą” – konkurs fotograficzny z nagrodami


Regulamin konkursu:

 1. Każdy uczestnik konkursu przesyła maksymalnie 3 zdjęcia wykonane w roku 2023, z których członkowie zarządu wybiorą ich zdaniem najlepsze i przekażą do rundy finałowej.
 2. Najlepiej przysyłać zdjęcia w oryginalnym rozmiarze. Fotka ma być „premierowa”, czyli nigdzie dotąd nie publikowana wcześniej w Internecie. Nie wolno przysyłać zdjęć skopiowanych z internetu ani wykorzystywać innych zdjęć, w których jesteśmy posiadaniu, a nie mamy zgody na ich wykorzystanie.
 3. Ingerencja komputerowa dopuszczalna jest jedynie w zakresie działań odpowiadających zabiegom stosowanym w ciemni fotograficznej, polegających na rozjaśnianiu, kontrastowaniu, redukcji koloru, wypalaniu, poszerzeniu tonalności, wyostrzeniu, redukcji szumu. Wszelkie inne zmiany, opracowania, fotomontaż są niedopuszczalne.
 4. Fotki proszę przesyłać na adres konkurs@multiplaklub.pl w temacie wpisać „KONKURS 2023”, w treści wystarczy podać swój nick (jeżeli się jest użytkownikiem forum) lub imię i nazwisko – jeżeli nie masz konta na forum.
 5. Ostateczny termin przesyłania zdjęć to 30.09.2023, godz.23.59.
 6. W ciągu dwóch tygodni od ostatecznego terminu na forum zostanie opublikowane zostanie głosowanie w postaci ankiety, w którym użytkownicy forum wybiorą najlepsze fotografie. Szczegółowy regulamin głosowania zostanie opublikowany wraz z jego rozpoczęciem.
 7. Planowane są następujące nagrody:
  • dla członków Klubu (członków stowarzyszenia) – nagrody za trzy pierwsze miejsca (wśród klubowiczów).
  • dla użytkowników forum / użytkowników, którzy polubili nasz profil na Facebooku – jedna nagroda za najlepsze zdjęcie wśród „nieklubowiczów”.

  Lista nagród zostanie opublikowana wkrótce.

 8. Nagroda dla „klubowicza” przysługuje klubowiczowi, który w chwili ogłoszenia wyników konkursu ma opłacone co najmniej dwie tegoroczne składki.
 9. Udział w konkursie jest jednoznaczny z udzieleniem prawa do nieodpłatnego wykorzystywania prac przez Klub.
 10. I na koniec rzecz najważniejsza. Na zdjęciu musi znaleźć się coś, co jednoznacznie kojarzy się z Fiatem Multipla lub Klubem Fiata Multipla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *