8 ZLOT – Swolszewice Małe („Borki”)


Ostatni zlot w ośrodku „Borki” odbył się w dniach 22-26.06.2011 r. Miał on trochę nietypowy przebieg – priorytetem stała się próba rozwiązania problemów stowarzyszenia, w mniejszym stopniu skupiano się nad atrakcjami czy integracją nowych ekip i stałych bywalców. Na forum miszczu77 napisał:

Ja również pomyślnie dotarłem na zlot i pomyślnie z niego wróciłem. Z pewnych względów byłem tylko przez dwa dni i być może coś znaczącego przegapiłem, ale chciałbym przedstawić parę moich wrażeń.

Co mi się podobało:
– to, że jednak wielu osobom chciało się przyjechać na zlot i dobrze się bawili;
– ciekawe konkursy na miejscu i malowanie twarzy (dzięki pomocy Czeskiego klubu);
– spotkanie z wieloma ciekawymi ludźmi;

Co mi się nie podobało:
– brak planu zlotu, poprzez co nie wiedziałem o datach i godzinach odbywania się różnych atrakcji na miejscu. Może wiele nie straciłem, ale dotąd o tym nie wiem.
– brak prezentacji regionu i wspólnych wyjazdów w celach poznawczych. Moim zdaniem charakter zlotu nie był na tyle szczególny, aby takich atrakcji zabrakło (w zeszłym roku ilość spraw formalnych do załatwienia była podobna). Więcej można się było dowiedzieć o Tczewie, niż o Zalewie Sulejowskim;
– sposób inicjacji i wprowadzenia nowych klubowiczów (osoba, która prowadziła tę część programu, sama była pierwszy raz na zlocie i nie była klubowiczem).

Wiecej o swoich wrażeniach z tego zlotu sporo napisano na forum:

http://www.multiplaklub.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=924

Filmik ze zlotu – zarejestrowany i zmontowany przez Bartka (miszczu77):

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *