LOTERIA AUTO-DAP NA 20 ZLOCIE


Również na jubileuszowym zlocie nie zabraknie jakże ekscytującego i dającego radość – szczególnie zwycięzcom – loterii AUTO-DAP. Jej przebieg będzie zapewne podobny do tych z lat ubiegłych. Zmienia się jednak forma zamawiania części zamiennych i akcesoriów, dzięki którym mogliśmy otrzymać losy umożliwiające uczestnictwo w loterii.

W tym roku zamawiamy to co nas interesuje jeszcze przed zlotem, a wszystkie zamówione od dnia disiejszego części zamienne i akcesoria zostaną wysłane na podany przez Was adres. Nie będzie zatem możliwości odebrania zamówionego towaru na zlocie.

Mamy możliwość zamówienia towaru co najmniej na pięć sposobów:

    1. Dzwonimy do Krzyśka pod znany większości z nas numer telefonu 667695046 w godzinach 8-16, zamawiamy wszystko telefoniczne nie zapominając wspomnieć o tym, że interesuje nas uczestnictwo w loterii.
    2. Zamawiamy interesujące nas produkty na stronie AUTO-DAPu  nie zapominając przy składaniu zamówienia, żeby w uwagach dopisać, że interesuje nas uczestnictwo w loterii. Sklep w internetach mieści się pod tym adresem: www.auto-dap.pl
    3. Możemy też skorzystać z ALLEGRO – w informacji do sprzedającego również nie zapomnijmy napisać informacji o chęci udziału w loterii.
    4. Z pewnością uda się też złożyć zamówienie na naszym forum nisząc na PW do użytkownika KRIS77.
    5. Jeżeli spotkamy Krzyśka podczas zakupów w Biedronce lub innym miejscu – bezpośrednia rozmowa też zakończyć się może pozytywnym załatwieniem sprawy i pojawieniem się zamówionych części w domu.

Jedna zamówiona część, rzecz, egzemplarz to jeden los w loterii.
Zachęcamy do uczestnictwa, nagrody na pewno będą atrakcyjne!

Już niedługo na naszym forum opublikujemy zasady losowania nagród w loterii AUTO_DAP na 20 zlocie Fiata Multipla.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *